Şok Diyet İle Hızlı Kilo Verme

Bazı zamanlarda belirli davetlerin sonucunda kilo vermeniz gerebilir bu kilo verme işi ise davetlerde kullanacağınız kıyafetlerin vücudunuza olması ve görüntü olarak güzel bir fiziğe sahip olmanızdır. Bu özel davetlerde kendimizi o güne hazırlamak için birçok çaba harcarız. Bu davetlere gitmeden önce birçok detayı düşünürüz bu detaylar ayakkabılarınız, kravatlarınız ve kıyafetlerinizdir genellikle bu detaylar belirli bir vücut yapısına sahipseniz kendinizi daha iyi göstermenizi sağlayacaktır. Şok diyet ile kilo verme işte bu özel günlere gittiğinizde sizin en çok yardımcınızdır.

Bu durumdan en çok etkilenenler aslında kadınlardır bunun nedeni ise kadınların kendi aralarında bir yarış içerisinde olmalarıdır. Kadınlar bu özel günler de gelen misafirlerde kusur arama ve detaylı bir şekil inceleme huylarından dolayı birçok iş kuruluşu halen işlerine devam etmektedir. Kadınların güzel olma istediğinin üzerinde erkeklerin etkisi çok azdır genellikle kadınlar hemcinslerinden daha güzel olma isteği bulunmaktadır bundan dolayı birçok işleme başvururlar. Bazen özel günlerin kaç gün süreceğine göre hazırlanmaya başlarlar ve bu hazırlık aşaması bazen çok uzun sürebilir. Özel günlerde kadınların en çok dikkat ettiği şeyler ise saçlarının tasarımları, kıyafetinin rengi ve tasarımı bunların haricinde ise aldıkları kıyafetin vücuda nasıl oturacağınız belirlenmesindir. Aldıkları kıyafet bazen vücutlarına istedikleri gibi oturmaz bu durumda ise şok diyet ile hızlı kilo verme çabasına girerler.

Kiloların ne yazık ki elbiseler de öneminin görüntü açısından fazla söze gere yok !

Davetlerin mevsimine, güne ve saatine göre kıyafetlerin belirlenmesi zahmetli bir işlemdir. Tüm bu çabaların davette güzel görünme olduğunu unutmamalıyız. Bu güzel görünmek için bazen kilolarınızdan kurtulmanız gereklidir. Bu tarz olaylar genellikle sadece kadınlara indirgemek doğru bir düşünce değildir kendine bakmayı seven ve bakımlı kişilerinde bu olaya dikkat ettiği bir gerçektir. Bütün kişiler kendisine bakılmasını sever ve kendilerine özen gösterirler bazen kilolarınız bunu engeller bundan dolayı spor yaparak kilo verebilirsiniz ya da şok diyet ile hızlı kilo verme işlemlerini uygulayabilirsiniz.

Zayıf bir görünüm ile fit bir vücut yapısına sahip olma istediği çok masum bir istektir. Fakat bu vücut tiplerine sahip olmanın sırrını daha çözebilen olmamıştır bunun en güzel yönteminin diyet ile birlikte spor yapmak olduğu bir gerçektir. Teknoloji ne kadar hızlı da gelişse halen kilo vermenin kolay bir yolu bulunmamaktadır hem de bazen kilo verseniz bile bu kilo vermeniz kalıcı olmayacaktır. Zayıflamak zor bir iştir çoğu kişi sabredemez ve başarısız olur. Bu işin en zor yanı yemek yemektir hem yemeklerden bolca yiyip hem de zayıf kalmanız mümkün değildir. Kilo konusunda beynimiz bizi hep kontrol eder çünkü yemek yememiz için gerekli sinyaller beyin tarafından gönderilmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar

Şişmanlığı problem olmaktan çıkarmanın bir yolu aslında beynimize hâkim olmamızdır. Bu işi yapabildiğimizde ne kadar yemek yeme istediğini kendimiz belirleyeceğiz. Bu konuda zayıf kalıyorsanız en güzeli düzenli bir beslenme şekli oluşturmaktır. Şok diyet ile hızlı kilo verme şeklide beslenme düzeni oluşturursunuz kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Daha öncesinde bahsettiğimiz özel günler için hızlı kilo verme işlemi olması gerekmektedir. Hızlı kilo vermenin yolları ise sıkı bir spor programı uygulamak ve şok diyet uygulamaktır. Özel günlerde fit bir görünüm istiyorsanız ve bununla birlikte davetlilerin dikkatini çekmek istiyorsanız fazla kilolarınızdan kurtulmalısınız bununda yolu kısa sürede kilo vermenizi sağlayan şok diyetlerdir.

Şok Diyetler Nasıl Yapılır | Yan Etkileri Var Mıdır? TIKLAYINIZ.

Şok diyetlerin uygulanması uzmanlara göre değişiklik gösterebilir. Hızlı kilo verme diyetleri kişiden kişiye göre de etkisinde farklılık gösterebilir. Hızlı kilo verme işleminin sonrasında dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü hızlı verilen kilolar her zaman hızlı bir şekilde geri alınacaktır. Hızlı kilo verme işlemlerinin sonrasın da eğer düzenli beslenme ve düzenli spor yapıldığında kalıcı etkisini görebilirsiniz. Uygulayacağınız şok diyeti eğer spor ile desteklerseniz kilo verme hızınız hatırı sayılır ölçüde artacaktır. Şok diyet ile hızlı kilo vermek isteyenler için bir tane diyet listesi iletelim.

Bir Haftada 5 Kilo verdiren Şok Diyet

Bu diyeti uygularken günlük olarak 30 dakika yürüyüş yapmalısınız ve bununla birlikte 8 bardak su tüketmeyi unutmamalısınız bir hafta boyunca aynı şekilde besleneceksiniz ve sonuçlarını bir haftanın sonunda göreceksiniz.

Sabah Kahvaltısı

 • Bir Adet Yumurta isterseniz bunu Bir Dilim Peynir ile Değiştirebilirsiniz.
 • 2 Dilim Kepek Ekmeği isteğe göre Çavdarlı Ekmek Olabilir
 • Maydanoz ve diğer yeşillikler
 • 4 Adet Zeytin
 • 1 Bardak Çay (şekersiz tüketmelisiniz ve isterseniz yeşil çay kullanabilirsiniz.)

Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeği Arası Öğün

 • 1 Bardak Süt (süt yerine isteğe göre yoğurt kullanılabilir ve bu gıdaların içerisine katacağınız kahve içerisinde kafein barındırdığı için metabolizmanızı hızlandıracaktır.)

Öğlen Yemeği

 • Izgarada Pişirilmiş Et (Balık olabilir, Tavuk Olabilir ve Kırmızı Et olabilir.)
 • Sabah Yumurta tüketmediyseniz Etin yerine 1 Adet Yumurta
 • 1 Bardak Ayran
 • Bol Yeşillikli Salata (Yağ dökmeden Tüketin)
 • 1 Dilim Kepek Ekmeği isteğe göre Çavdarlı Ekmek Olabilir

Öğlen Yemeği ile Akşam Yemeği Arası Öğün

 • 2 Kaşık Yulaf
 • 1 Bardak Yoğurt
 • 1 Adet Mevsim Meyvesi (öğlen yemeği açlığınızı gideremediyse meyveyi öğlen yemeğinin peşine tüketebilirsiniz.)

Akşam Yemeği

 • 1 Kase Çorba
 • Zeytin Yağı İle Yapılmış Yemek (5 kaşık zeytin yağı kullanılacak)
 • 1 Kase Yoğurt
 • 1 Adet Mevsim Meyvesi

 

7 Günde 10 Kilo Verdiren Şok Diyet TIKLAYINIZ.

Haftada 5 Kilo Verdiren Şok Diyet TIKLAYINIZ.

Hızlı Zayıflatan Diyet Listesi TIKLAYINIZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑