Protein Diyeti Yapanlar ve Yorumları

Protein Diyeti YapanlarProtein diyeti ile neredeyse tıka basa yeyip kilo vermek mümkün. Protein ağırlıklı yapılan bu diyet ile sağlığınızı bozmadan kilo verebilirsiniz. Bu diyete başlamadan, daha önce uygulayan kişilerin anlattıklarından derlediğimiz protein diyeti yorumları yazımız size büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Aşağıda okuyacağınız protein diyeti yorumları tamamen gerçek kişiler tarafından yazılmış doğru bilgileri içermektedir. Bu sayede protein diyetine uyum sağlayıp sağlayamayacağınızı protein diyeti yorumları sayesinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca hali hazırda protein diyeti yapıyorsanız protein diyeti yorumları aracılığı ile kendi diyet grubunuzu kurup arkadaşlarınız ile iletişime geçebilir ve diyet gurubu sayesinde tecrübelerinizi birbirinizle paylaşabilirsiniz. Protein diyeti yorumları aşağıdaki gibidir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Protein Diyeti Nasıl Yapılır?

Protein Diyeti Yapanların Yorumları

Ali: Diyete bugün başladım. Beraberinde bir de spor salonuna yazıldım. Bana göre yalnızca diyet zayıflamak için yeterli değil. Oldukça doyurucu bir diyete benziyor. Umarım etkilidir. Arkadaşlar sizlerin de yorumlarını merak ediyorum. Protein diyeti nasıl gidiyor sizin için? Kilo vermeye başlayanınız var mı?

Ceylan: Ben dört hafta içerisinde bu diyet ile 15 kilo verdim. Kıyafetlerimdeki fark beni çok mutlu ediyor. Hızlı, sağlıklı ve doya doya yapılan bir diyeti kim sevmez ki. Diyet listemi kaydettim ve ihtiyacım olduğunda yeniden bu diyeti uygulayacağım. Eğer hala denemediyseniz bu diyeti çok seveceksiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Hatice: Bu diyeti eşim ve ben birlikte uyguluyoruz. Ciddi anlamda kilo aldığımızı fark ettiğimizde başladık ve şimdi hem doyuyoruz hem de zayıflıyoruz. Eşim et ürünlerini çok sevmese asla diyete başlamazdı. Bu yüzden ben de başlayamazdım. Kesinlikle etkili. Etkisini yine protein diyeti yorumları bölümünden takip yazacağım ve sizleri de gidişatım hakkında bilgilendireceğim.

Ekrem: Daha önce pek çok diyet yaptım ama ya hiç kilo veremedim ya da verdiğim kiloların pek çoğunu fazlasıyla aldım. Ama bu protein diyeti yorumları bölümünden de okuduğum kadarıyla herkes doyuyor ve ben de bu sayede bu diyeti uygulamaya başladım. Dördüncü haftaya girdim ve ortalama olarak haftada 3 kilo veriyorum. Ayrıca spor da yapıyorum. Kollarımda kilo vermekten kaynaklanan sarkmalar oldu. Bunu da kol kaslarımı çalıştırarak halledebilirim.

Dilara: Benim için uygulaması biraz pahalı bir diyet. Maalesef herkes bu diyeti yapamayabiliyor. Çünkü her akşam ızgara et, tavuk veya balık yemek herkesin kesesine göre uygun değil. Ben iki hafta kadar bu diyeti uygulayabildim daha fazla uyum sağlayamadığım için de bıraktım ama gerçek şu ki çok etkili olduğunu gördüm. İki hafta içinde bile iki beden küçük kot pantolona sığabiliyorum. Bu bile benim için yeterli geldi.

Kaya: Bu diyeti uygulamaya başladığımdan beri saçlarım dökülüyor. O yüzden diyeti bıraktım ve en kısa sürede dermatoloğa görüneceğim. Geçici olduğunu düşünüyorum ama siz de dikkatli olun.

Protein Diyeti Listesi İçin Buraya Tıklayın.

Saliha: Diyet çok etkili. Doyarak ve çok eğlenerek uyguluyorum bu diyeti ama Kaya Bey’den önce hiç protein diyeti yorumları okurken kimsenin saç dökülmesi problemine rastlamadım. Benim de saçlarım dökülüyor ama çok fazla değil. Diyeti zamanından erken bitirmeyeceğim ama bazen de korkuyorum. Saç bakımını da sıklaştırmayı düşünüyorum. Diyet şu ana kadar bana 7 kilo verdirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑