İsveç Diyeti Yapanlar ve Yorumları

İsveç Diyeti YapanlarHızlı kilo verebilmek için İsveç diyeti oldukça etkilidir. Kısa bir sürede hızlı bir şekilde kilo verirken sağlığınızı bozmaz. Pek çok kullanıcının günde 1 kilograma yakın kilo vermesi ile çok hızlı ve dengeli bir şekilde etki eden İsveç diyeti yapanların yorumları aşağıdaki gibidir. Eğer siz de İsveç diyeti yapıyorsanız bizimle İsveç diyeti yorumlarınızı paylaşabilir ve bu diyeti yapan kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

İsveç diyeti yorumlarında uygulayanların günde ne kadar kilo verdiklerini haftalık ve aylık kilogram analizlerini öğrenebilirsiniz. İsveç diyeti yorumları gerçek kişilerin yorumları olup, diyeti uygulayanlar tarafından yazılmıştır. İsveç diyeti yorumları sayesinde diyet programına katılıp katılmayacağınıza kendiniz karar verin. Pek çok kişinin İsveç diyeti yorumları, öneriler ve yaşadığı etkileri aşağıda okuyabilirsiniz.

Selin: Merhaba arkadaşlar, İsveç diyetini geçtiğimiz ay iki hafta boyunca düzenli olarak uyguladım. İlk başlarda biraz zorlanmış olsam da ilk üç gün sonrasında alıştım. Bu iki hafta içerisinde toplamda 9 kilo verdim. Size tavsiyem diyette yazan her koşulu uygulayın ve diyet programına sadık kalın. Siz de bu şekilde diyet yaparsanız İsveç diyetinin mucizelerine bizzat tanık olursunuz.

Belgin: Doğuma haftalar kala internette araştırarak bulduğum bu diyeti aklıma yazmıştım. Doğumdan birkaç ay sonra bu diyete başladım ve bir ay süre zarfında toplamda 13 kilo verdim. Daha fazla da zayıflayabilirdim ama bebeğim için kendimi çok fazlada zorlamak istemedim. Neticede doğumdan önce aldığım kiloların tamamını İsveç diyeti sayesinde verdim. Eski formuma kavuşmak için şimdi sadece egzersiz yapıyorum.


Sponsorlu Bağlantılar

Aysel: Merhaba arkadaşlar, şu an diyetin altıncı günündeyim ve ben de her gün buraya gelip İsveç diyeti yorumlarına bakıyorum. Boyum 1.65 ve diyete başlamadan önce kilom 87 idi. Şu an kilom 81. Bu yüzden çok mutluyum. Vücudum yorulmadı ve kendimi halsiz hissetmiyorum. Kesinlikle sonuçtan memnun kalacağımı düşünüyorum.

Damla: Merhaba arkadaşlar. Bu diyeti yaparken kendimi çok aç hissediyorum. Dün dayanamadım ve yarım paket bisküvi yedim. Siz de de dermansızlık oluyor mu? İnanın düşüp bayılacağımdan korkuyorum. Galiba diyeti bırakacağım.

Esra: Diyette dördüncü gündeyim. Kendimi halsiz hissetmiyorum. Aksine tartıya her çıktığımda çok mutlu hissediyorum çünkü şu ana kadar toplamda tam 3,5 kg verdim. Kesinlikle bu diyeti tüm zayıflamak isteyenlere tavsiye ediyorum. Benim için harika oldu. İsveç diyeti yorumlarını sıkça okuyorum ve bu da beni daha da azimli yapıyor.

13 Günlük İsveç Diyeti İçin Tıklayın.

Nermin: Bu diyeti altı ay kadar önce yapmıştım ve iki haftada toplamda 16 kilo vermiştim. Fakat o zamandan sonra üç kilo aldım. Bu hafta yeniden başladım. İsveç diyeti yorumlarını okudukça yeniden başlamaya karar vermek kolay oldu. Diyetin her şartını yerine getiriyorum. Günde en az 3 litre su içmeye çabalıyorum ve bu vücuduma çok iyi geliyor. Şu ana kadar 4 kiloya yakın verdim. Sonucu hızlı almak bu diyeti devam etmek için yeterli bir sebep.

Yorum

 1. By Aysegul

  Cevapla

  • By Nida

   Cevapla

 2. By selma

  Cevapla

 3. By serap

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑