Hollywood Diyeti ile Kilo Vermek Mümkün mü?

Hollywood diyeti birçok ünlü ismin uyguladığı ve oldukça iyi sonuçlar aldığı kısa sürede kilo verebileceğiniz bir diyet türü. 7 günlük bir diyet süreci olan Hollywood diyeti içerisinde bulundurduğu besinler sayesinde uygulayan kişide bulunan fazla ödemin dışarı atılmasını ve aynı zamanda vücuttaki fazla yağlardan kurtulmayı sağlamaktadır. Diyet içerisinde tüketmeniz gereken %100 doğal meyve suları sayesinde metabolizmanın hızlanması sağlanan diyet türü, acil zayıflamak isteyenler için bir mucize oluyor. Uygulayacağınız bu diyeti 7 gün boyunca ve 1 ay arayla yapmanız vücut dengesi açısından oldukça önemlidir. Zayıflamak için oldukça sağlıklı ve güvenilir olan diyeti; hamileler, emziren bayanlar ve şeker hastası olan kişiler tarafından ancak doktor izni ile uygulamalıdır.

Hollywood Diyeti ve Şeker Tüketimi

Hollywood DiyetiHollywood diyeti Amerikalı bilim adamları tarafından geliştirilmiş ve adına “Sugar Busters” denilmiştir. Diyet isminden de anlayacağınız gibi yağın vücuttan atılmasını engelleyen fazla şekerin olduğunu keşfeden bilim adamlarının oluşturduğu diyet, kişilerin karbonhidrat yiyeceklerini rahatlıkla yiyebilirken aynı anda zayıflamayı gerçekleştirebileceği ender bir diyet türüdür. Herhangi bir besin için kalori hesaplaması yapmadan beslenebileceğiniz Hollywood diyeti yiyerek zayıflamanın keyfini çıkartmanızı sağlıyor. Kendilerini iyi tanıdığımız Kate Winslet, Gillian Anderson, Christian Slater gibi ünlülerin düzenli bir şekilde uyguladıkları bu diyet sayesinde forumlarını korudukları bilinmektedir. Hollywood diyeti oldukça önemli bir besin değeri üzerine yani şeker üzerine kurulu bir diyet diyebiliriz. Şöyle ki diyetin temel maddesi şekeri hayatınızdan çıkarmaktır. Kural içerisinde geçen şeker sadece dışarıdan aldığımız şeker değildir. Yani vücudumuz yiyeceklerden aldığımız karbonhidratı parçalarken glikoza (şekere) çevirebilmektedir. Karbonhidratların şekere çevrilmesinin en önemli sebebi ise vücudumuza ihtiyacından fazla karbonhidrat almaktır. Vücuda fazla alınan karbonhidratlar enerji olarak harcamayınca şekere çevrilip yağ olarak depolanır. Bu nedenle bütün diyetler için geçerli olan sadece harcayabileceğiniz kadar yemek yemeniz zayıflama yolunda yapacağınız en büyük adım olacaktır.


Sponsorlu Bağlantılar

Hollywood Diyetinde İlk 2 Günün Önemi

Hollywood diyeti süresince öğünlerinizi sadece bir tabak yemeye ve saat 22.00’dan sonra kesinlikle yemek yememeye özen göstermelisiniz. Tatlının çok tüketilmediği diyetimizde aşırı derecede tatlı istediğiniz olduğunda ufak bir parça çikolata yiyebilirsiniz. Dilerseniz 7 günlük hollywood diyeti listenize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz: Hollywood Diyeti Listesi

Her insan için oldukça önemli olan spor zayıflamak için de önemlidir ve her zaman söylediğimiz gibi mutlaka ufak yürüyüşlerle başlayarak her geçen gün daha da hızlanarak spor yapmaya çalışmalısınız. Hollywood diyeti listesinde ilk iki gün sadece sıvı beslenmesi olduğunu göreceksiniz. İlk iki gün boyunca sadece meyve suları ve su ile beslenme esasına dayanan hollywood diyeti ile vücuttaki ödemin atılması sağlanıp bu şekilde ilk kilolar verilmeye başlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑