Dayanıklılık Arttırıcı Hi-Tec Blade Pre-Workout İncelemesi

hi-tec-nutrition-bladeDiyet ile birlikte egzersiz ve ağırlık çalışan okurlarımız için bugün Türkiye pazarına yeni giren Hi-Tec Nutrition Blade Pre-workout ürününden bahsetmek istiyoruz. Performans ve dayanıklılık artırıcı özelliği ile sizlerden tam not almayı başarabilecek bu özel ürün, dünya ve Avrupa’nın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Hi-Tec Nutrition Blade, özel içeriğiyle dayanıklılık ve performans artırıcı bir üründür. Sporcuların ve vücut geliştirme alanında faaliyet gösteren milyonlarca kişinin özellikle antrenman sırasında çok daha güçlü bir performansa sahip olmasını sağlamaktadır. Uzun süren ve %100 verimli geçen bir antrenman için Hi-Tec Nutrition Blade, vazgeçilmez bir seçenek olabilir.

Ülkemize ilk kez Alo Protein aracılığıyla giriş yapmış olan bu benzersiz ürün, 1996 yılında Polonya’da faaliyete başlayan ve kurulduğu ilk günden bugüne kadar yüksek kaliteye sahip olan ham maddeleri kullanarak özellikle fitness ve vücut geliştirme sporuyla ilgilenen sporcuların ihtiyaç duydukları gıda üretimlerini gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Firma kaliteli hammaddeleri kullanırken aynı zamanda üretimin her bir aşamasında ISO 9001 kalite standartları gereği gerekli prosedürleri eksiksiz olarak uygulamaktadır.

Avrupa ve dünya şampiyonasında yer alan ünlü sporcuların bir numaralı tercihleri arasında yer alan ve antrenman esnasında dayanıklılığı arttıran Hi-Tec Nutrition Blade, Polonyalı sporcular tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. HI-TEC Nutrition Blade ile antrenman sırasındaki performansınızı, gücünüz ve dayanıklılığınızı maksimum seviyelere kolayca çıkartabilirsiniz.

Kullanımı


Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle antrenmanlarda 30 dakika önce kullanılması tavsiye edilmektedir. 7,5 gramlık bir servis 300 ml su ile birlikte kullanılmalıdır. Özellikle orta ve ileri seviyedeki sporcular için geliştirilmiştir olan ürün. Başlangıç seviyesinde yer alan  sporculara tavsiye edilmemektedir. İçerisinde yer alan 1500 mg Beta-Alanin, sayesinde antrenman sırasında fark edilir oranda bir enerji patlamasına neden olmaktadır.

Hi-TecNutrition Blade İçeriği

  • Hi-Tec Nutrition Blade, 1 kutusunda yaklaşık 66 servis bulunur.
  • Bu özel tozun 7500 mg’lıkbir kullanımında toplam 1500 mg Beta-Alanin bulunmaktadır.
  • Ürünün 7500 mg’lık bir servisinde toplam 1000 mg kreatin ve 1000 mg arjinin bulunmaktadır.
  • Hi-Tec Nutrition Blade içerdiği kafein sayesinde uzun süren bir konsantrasyona neden olmaktadır.
  • Farklı kullanıcılar için farklı ürün seviyeleri bulunmaktadır.

Hi-Tec-Nutrition-Blade-2

Hi-Tec Nutrition Blade Faydaları

Hi-Tec Nutrition Blade sizlere kaliteli geçen bir antrenman özelliği sağlamaktadır. Antrenman sırasında daha uzun süren istek ve konsantrasyon ile keyifli geçen bir antrenman sağlar. Hi-Tec Nutrition Blade performansın yanı sıra gücünüzde bariz bir artış yaşanır. Vücut direncini ve aynı zamanda ve dayanıklılığını arttırmaktadır.

Ürünün Ayrıntılı İncelemesi İçin Tıklayın

HI-TEC Blade ürününü kullanmakta olan dünya sporcularının hem fikir oldukları tek yorum: “ Kas gücü ve direncinde artış ile antrenmanların daha verimli ve keyifli geçiyor olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑