Gürkan Kubilay ile Yiyerek Zayıflayın

Televizyonlarınızı açtığınızda alternatif tıp olarak adlandırdığımız bitkisel tedavi yöntemleri hakkında veya zayıflama konusunda kendini geliştirmiş ve bu konularda uzmanlık derecesine ulaşmış kişileri görebilirsiniz. Artan hastalıklara karşı geliştirilen kimyasal olmayan tedavi yöntemlerinin dışında ülkemizde oldukça hızlı bir şekilde yayılan şişmanlığa karşı da bitkisel yöntemleri ile dikkat çeken doktorlarımızda bulunmaktadır. Diyetisyenler kategorimizde en son Ahmet Maranki hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bugünkü makalemiz ise Doktorum adlı programdan tanıdığınız Gürkan Kubilay hakkında olacaktır. Gürkan Kubilay geliştirdiği diyetleri ve uygulamaları sayesinde birçok insanın ciddi kilolar vermesini sağlayarak kendini gösterme şansı yakalamıştır.

Gürkan Kubilay9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Gürkan Kubilay, iç hastalıkları uzmanlığını bu üniversiteden almıştır. Çin ve Pekin gibi ülkelerde aldığı sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan akupunktur tedavisi hakkında sonraki seneler de birçok kongrelere katılarak bu konuda kendini geliştirdi. Kendisini futbol yorumlarken görmüş veya Gürkan Kubilay imzalı bir futbol yorumu okumuş olabilirsiniz. Çünkü kendisi oldukça iddialı bir spor yazarı da olmuştur. Birçok kanalda senelerce spor üzerine program yapmış olan Kubilay asıl branşı olan iç hastalıkları uzmanı olması nedeniyle kişilerde sadece kilo veya boy ile değil diyabet, kalp, damar hastalıkları, hipertansiyon veya astım gibi hastalıkları da göz önünde bulundurarak tedavilerini bu yönde gerçekleştirmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar

Gürkan Kubilay’ın 50 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kendisini daha çok Kanal D de bulunan Doktorum adlı programdan tanıdığımızı söylediğimiz Gürkan Kubilay 2 sene boyunca belirli günlerde izleyicilerini sağlıklı bir şekilde zayıflama konusunda bilinçlendirmeye çalışmış ve bu konudaki çalışmalarını anlatmıştır. Aynı şekilde ülkemizde oldukça yaygınlaşmaya başlayan insülin direncine bağlı olarak gelişen obeziteye dikkat çekmeye çalışmış ve kilo sorunu yaşayan kişilerin her yönden araştırma yapmaları gerektiğini belirtmiştir. 1993 yılından beri obezite hastalığı üzerinde çalışmalarını sürdüren Gürkan Kubilay, kendisine gelen birçok obezite hastasını, sağlıklı bir şekilde onlarca kilo verdirerek ideal kilolarına ulaşmıştır. Aşağıdaki videoda Gürkan Kubilay’ın aşırı kilosu olanlar için 50 kilo verdiren diyet listesinin detaylarını bulabilirsiniz.

Gürkan Kubilay hemen hemen çıktığı veya yaptığı tüm sağlık programlarında birçok diyetten bahsetmiş bunun yanında kendi zayıflama formülünü açıklamıştır. Her bireye ve özelliklerine göre değişiklik gösteren özel diyetler uyguladığı gibi eğitimini almış olduğu diğer tedavi yöntemlerini de uygulamaktadır. Bunlar daha önce bahsettiğimiz gibi akupunktur tedavisi ve ozon tedavisidir. Gürkan Kubilay kendisine gelen ve zayıflamak istediğini söyleyen kişilere diyetlerinin ve sisteminin tümünü oluşturan şu formülü vaat etmiştir: ‘Yiye yiye zayıflamak’. Hastalarının insülin dirençlerini tedavi etmesi nedeniyle istedikleri besinleri istedikleri kadar yiyerek zayıflamayı sağlayan mucizevî bir tedavi yöntemi oluşturmuş ve diyetlerini bu yönde hazırlamıştır. Ülkemizde birçok yeniliklere imza atan ve imkânsız diyebileceğimiz şekilde obezite sınırına ulaşmış insanların oldukça yüksek kilolar vererek sağlıklı birer birey olmalarını sağlayan diyetleri ve uygulamaları sayesinde dikkat çeken Gürkan Kubilay birçok insanın umudu olmak ve birçok insanı hayata kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor. Zayıflama konusunda uzman diğer ünlü diyetisyenler ile ilgili detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑