En Kaliteli 5 Kilo Aldırıcı Ürün

en-iyi-5-kilo-aldiriciBeslenme açısından zorluk çeken veya sürekli sporla ilgilenen ancak bunlarla birlikte kilo problemi çeken kişilerin dışarıdan ek gıda alması gerekebilir. Kullanılan ürünler beslenmenize takviye mahiyetinde daha fazla kalori almanızı sağlayarak kilo alımını yükseltir ve bu şekilde kütleniz artış gösterir. Ancak burada kullandığınız ürünlerin kalitesi, orjinalliği oldukça önemlidir. Bugün sizlere en iyi, en kaliteli 5 kilo aldırıcı ürünü anlatacağız. Özellikle sporcuların kas yapımını desteklemek için tercih ettiği bu ürünler karbonhidrat, protein, yağ ve içerdikleri birçok vitamin ve minerallerle vücudunuza destek sağlamaktadır. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz sektörde öncü kilo aldırıcı ürünler:

1) Elite Labs Mass Muscle Gainer

Hem kiloyu hem de kas kütlesini artırmak için hazırlanmış olan ideal ürünlerden bir tanesi de Elite Labs markasının üretimi olan Mass Muscle Gainer kilo aldırıcı üründür. Yüksek kalorili içeriğe sahip olan ürün protein ve karbonhidrat açısından da dengeli bir içeriğe sahiptir. Vücut geliştirme sporuyla ilgilenen ve bulk döneminde olan sporcuların ve ayrıca kilo almak isteyen kişilerin tercih edebileceği bir üründür. İşte Elite Labs Mass Muscle Gainer kilo aldırıcı ürünün içeriği:

 • 1 serviste 60 gram protein
 • 1 serviste ortalama 200 gram karbonhidrat
 • 5000 mg BCAA
 • Oldukça düşük oranlarda şeker ve yağ
 • 5000 mg Kreaitn monohidrat
 • Günlük olarak vücudun ihtiyaç duyduğu 18 adet vitamin ve mineral

  2) Hardline Progainer

Hem kaliteli hem de ekonomik bir gıda tüketmek isteyenler için ideal bir marka Hardline, bildiğimiz gibi bir Türk markasıdır. Yerli malımız, milli gururumuz olan Hardline markası sporcular için sağlamış olduğu ek gıda ürünleriyle en iyi 5 kilo aldırıcı makalemiz içerisinde yer almayı hak etmiştir. Çikolata, çilek ve muz aromalarıyla sporseverlerin tercihine sunulan Progainer kilo aldırıcı ürün kilo alımı sağlayabilmek için çok yüksek değerlerde protein ve karbonhidrat içermektedir. Progainer kilo aldırıcı ek gıdanın her 1 servisi 780 kalori ve 38 gram proteinden oluşmaktadır. Spor yapan kişilerin de kas yapımını desteklemek için içerisinde bulunan 7000 mg BCAA ile sporcuların dikkatini çekmeyi başaran Hardline markası amino asit açısından da oldukça zengin. İçerik olarak 1000 mg Taurin içeren Progainer kilo aldırıcı ürün hem tadı hem karışımı ile damak tadınıza uygundur.Kilo aldırıcı Progainer ürünün içeriği şu şekildedir:

 • 154 gram Karbonhidrat
 • 780 Kalori
 • 1,2 gram Yağ
 • 38 gram Protein
 • 1000 mg Taurin
 • 2500 mg Kreatin Monohidrat

 

  3) Olimp Gain Bolic 6000


Sponsorlu Bağlantılar

Uluslararası alanda dahi supplement sektöründe 20 yılı aşkındır hizmet veren Olimp markası üretmiş olduğu ek gıdaları ile zirvede adından çokça bahsetmektedir. Son dönemlerde üretmiş olduğu Gain Bolic 6000 kilo aldırıcı ürünüyle şu an makalemizde yer verdiğimiz Olimp markası ürünlerini Doğu Avrupa’da üretmektedir. En iyi kilo aldırıcı ürünlerden bir tanesi Gain Bolic’i diğer markalardan ayıran özelliklerinden bir tanesi çok düşük oranlarda yağ oranı içermesidir. Kilo almak için bazı ürünlerde yağ oranı yüksek tutulabiliyor. Ancak Gain Bolic kendine has özelliğiyle yağlanmadan kilo almayı sağlamak adına içerik olarak yağ oranı değil vücuttaki kas oranının daha çok artması için bu sistemden oluşmaktadır. 1 servisinde 390 kalori ve 80 gram karbonhidrat bulunduran kilo aldırıcı ürün, kas yapımını desteklemek için %19 değerlerinde BCAA içermektedir.

4) Dymatize Super Mass Gainer

En iyi protein tozu makalemizde de adından bahsettiğimiz Dymatize markası supplement sektöründe ileri gelen markalardan bir tanesidir. Oldukça kaliteli ürünler üreterek başarısını her daim yüksekte tutan Dymatize markasının en kaliteli kilo aldırıcı ürünü ise Super Mass Gainer ‘dir. Her 1 servisinde 1280 kalori içeren Super Mass 52 gram protein, 252 gram karbonhidrat ve çok az değerlerde şeker içermektedir. Kilo almak ve aynı zamanda kas geliştirmek isteyenlerin tercihleri arasında olması gereken Super Mass kilo aldırıcı ürünün içeriğindeki protein yoğunlaştırılmış, kazein, izole ve yumurta proteininden elde edilmektedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu kalsiyum ve fosfor ihtiyacının neredeyse tamamını karşılayan kilo aldırıcı ürün A,B,C,D ve E vitaminlerini de içererek ne kadar zengin bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor. İnsan vücudunda olması gereken ancak çoğunda az bulunan potasyum bu üründe %63 oranlarında ihtiyacı karşılamaktadır. Yüksek kaloriye sahip olan Super Mass‘ın sindiriminin zor olduğu hakkında söylentileri duymuşsunuzdur. Ancak Dymatize markası geliştirmiş olduğu zytrix adlı sindirimi kolaylaştırma etkenine sahip formülü ürüne ekleyerek bu sorunu çözmüştür. İçerik olarak oldukça zengin olan Super Mass çok oranlarda glutamine ve 1 gram da kreatin içermektedir. Kreatin oranı bu üründe düşük olduğu için vücudun kreatin ihtiyacını dışarıdan desteklemeniz önerilmektedir. Hem kilo almak hem de kaslarını geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği Super Mass kilo aldırıcı ürün tadı ve karışımı ile damak tadına uygundur. Dymatize Super Mass Gainer içeriği şu şekildedir:

 • 252 gram Karbonhidrat
 • 52 gram Protein
 • 1280 gram Kalori
 • A,B,C,D,E vitaminleri
 • 10 gram Yağ
 • Kreatin ve Glutamin
 • Magnezyum, fosfor, Potasyum

 

 5) Nutrich Mass Gainer 6000 Gr

Kilo alma sürecinde oldukça etkili olabilen yeni bir üründür. Tamamiyle Türk üretimi olan bu ürün kaliteli olmakla birlikte fiyat aralığı oldukça makul sbireviyededir. Bunun sebebi ise ürünün yerli üretim olmasının yanında piyasaya yeni giriş yapmış olmasıdır. Uygun fiyatlı bu ürün, maddi imkanları kısıtlı olan sporcular için iyi bir alternatif olabilir. AloProtein tedarikçisinin sunmuş olduğu markalardan olan Nutrich Mass Gainer ürünü mercek altına alındığnda, en önemli özelliği yapay tatlandırıcı (aspartam) ve yapay renklendirici içermemesidir. Önemli özellikleri arasında düşük şeker oranı da mevcuttur. Her bir servisi 110 grama tekabül eden Nutrich Mass Gainer’ ın içeriğinde 1,5 gr kreatin monohidrat ve 1 gr glutamin bulunmaktadır. Piyasaya 6000 gramlık ambalajlar halinde sürülen Nutrich Mass Gainer’ ın içeriğindeki servis başına değerleri ise;

 • Yüksek servis sayısı (55 servis)
 • Glutamin 1gr
 • Karbonhidrat 94 gr
 • Kalori 410
 • Protein 7,7 gr
 • Aspartam ve yapay renklendirici içermez

 

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑