En İyi 5 L-Carnitine Tavsiyesi

Sporcuların kullandığı supplement ürünlerden bir tanesi olan l-carnitine, kilo vermek isteyenler için vücuttaki yağların enerjiye dönerek yok olmasını sağlamaktadır. Fazla kiloları olan ve bunlardan kurtulmak isteyen sporcuların en çok tercih ettiği yağ yakıcı ürünlerden olan l-carnitine iştahın azalmasını, yağların yakılmasını, fazla kalorinin vücutta yağ olarak depolanmamasını sağlamaktadır. Bu dönemde normal beslenmenizden biraz daha az besin tüketeceğiniz için oluşabilecek mide kazınmalarını da engelleyici özelliği vardır.

en-iyi-5-l-carnitineVücut geliştiren sporcuların fazlalıklarını yakmak için kullanabilecekleri bu ürün tüketilen yiyecekleri enerji üretiminde kaynak olarak kullanır ve direk enerjiye çevirdiği için yağ yakımı hızlanır. L carnitin ürününün yapmış olduğu sistem aslında vücudumuzda doğal olarak bulunmaktadır. Ancak bu çok az oranlarda olduğu için kilo verimi istediğimiz kadar hızlı olamamaktadır. Bu nedenle dışarıdan yapacağınız ufak bir takviye sayesinde bu işlemi biraz daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Çoğu sporcunun tercih ettiği supplement ürünlerden biri olan l-carnitine birçok firma adı altında, birçok markada bulunmaktadır. Haliyle hangi firmanın ürününü kullanmanız gerektiği hakkında tereddüte girebilirsiniz. Bu nedenle bugün makalemizde birçok vücut geliştirme sporcusunun ihtiyacı olan L-carnitine ürünlerinin fiyat ve performans açısından en iyi 5 tanesini sizerle paylaşacağız.

  • Power System L-carnitine 3600 mg

Power system firması Almanya’da supplement satışı yapan ve en çok tercih edilen firmalardan biridir. Bu firmaya ait olan l-carnitine sıvı halinde ve tüpler içerisinde hazırlanmıştır. Her tüp 3600 mg l-carnitine içermektedir. Türkiye’de de satışı bulanan bu ürün aynı zamanda Türkiye’deki dozajı en yüksek l-carnitine ürünüdür. 1 paket içerisinde 20 tane 3600 mg’lık tüpler vardır ve Carnıpure patent adıyla anılmaktadır.

 

  • Multipower L-carnitine Liquid 1800 mg

Diğer firmalara göre Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biri olan Multipower, supplement ürünleriyle sporcuların ihtiyacını karşılamaktadır. Sporcular için ek gıda üretiminde Almanya kalitesini herkes bilmektedir. İşte Multipower’da Alman teknolojisi ile geliştirilmiş bir markadır. Multipower l-carnitine sıvı halde satışa sunulmaktadır.1 tüpünde 1800 mg karnitine bulunduran Multipower markası sadece 2 kaloriden oluşmaktadır. Her paket içerisinde 20 tüp bulunduran Multipower markası karnitin ürünlerinde tatlandırıcı içermemektedir. Multipower aynı zamanda hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde en çok tercih edilen markalardan biridir.


Sponsorlu Bağlantılar

  • Nutrade L-carnitine Liquid 3500 mg

Multipower markasında olduğu gibi Nutrade’de bir Alman markasıdır. Sporcuların tercihleri arasında bulunan Nutrade markası kaliteli ve özgün içerikleriyle sporcuların memnuniyetini kazanmıştır. Diğer l-canitine ürünlerinde olduğu gibi sıvı şekilde hazırlanan Nutrade L-carnitine Liquid her ampülünde 3500 mg karnitin bulundurmaktadır. Her kutusunda 20 tüp bulunan karnitin ürünün her tüpü 4 kaloriden oluşmaktadır.

 

  • Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

Tercih edilen Alman markalarından sonra en iyi 5 l-carnitine ürünleri arasında tabii ki Türk markası da bulunmaktadır. Hem kalite hem de fiyat açısından en iyi ürünler arasına giren Hardline markası, her serviste 1000 mg karnitin içermektedir. Yerli bir marka olan Hardline carnitine ürünü içerisinde 200 mg’da taurin içererek yağ yakımının en tüksek düzeyde olmasını sağlamaktadır. Türk markası olan Hardline’ı diğer markalardan ayıran diğer bir özelliği ise tüpler halinde değilde 1000 mg’lık şişelerde bulunmasıdır. Sporcular için ölçek şişenin kapağıdır ve kapağa dökülerek içilmektedir. Diğer ürünler tüp halinde olduğu için taşımada kolaylık olsa da Hardline kalitesi ve fiyatı ile daha cazip gelebilmektedir.

  • Olimp L-carnitine 3000 mg

Sporcular arasında diğer ürünlere göre çok yaygın olmayan ancak oldukça yüksek kaliteye sahip olan Olimp markası Polonya menşeilidir. Olimp markası üretmiş olduğu carnitine ürününde 3000 mg’lık bir paket sunmaktadır. Diğer karnitin ürünlerinde olduğu gibi ampul halinde satışa sunulan bu carnitine ürünü diğer firmalara göre B6 vitamini de ekleyerek farkını ortaya koymuştur. 20 ampullük paketiyle sporcuların hizmetine sunulan Olimp l-carnitine rahat ve kolay kullanımı ile tercihler arasında yerini almıştır.

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Olimp L-carnitine 3000 mg

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑