Dukan Diyeti Yapanlar ve Yorumları

Dukan diyeti ile yasak olmadan serbestçe her istediğinizi yiyip ölçülü bir beslenme planı uygulayabilirsiniz. Koşullara bağlı kalmak kaydıyla istediğiniz kadar uzun süre devam ettirip istediğiniz kadar kilo verebilirsiniz. Dukan diyetini yapanların kaleminden aktardığımız dukan diyeti yorumları sayesinde siz de bu diyeti uygulayıp uygulamayacağınıza kolaylıkla karar verebilirsiniz. Dukan diyeti yorumları yapan herkesin memnun olması bu diyeti diğerlerinden farklı yapan sebeplerden bir tanesi. Ayrıca dukan diyeti yorumlarında özgürce istediklerini yiyen kişilerin ne kadar da diyet yapmaya istekli oldukları da anlaşılıyor. Dukan diyeti yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Eda: Dukan diyeti yorumlarından etkilenip başladığım bu diyet sayesinde 5 günde 5.5 kilo verdim. Bu benim gibi birisi için harika bir ilerleme. Fark ettiğim şey şu galiba ne kadar kiloluysan o kadar çok kilo verebiliyorsun. Dukan diyeti nasıl yapılır diye soranlar için, ben 95 kilo ile başladım arkadaşım ise 70. Yani beraber diyete başladığım arkadaşım ancak 3 kilo verebildi. Bu diyeti çok kilolu kişilerin uygulaması azmetmeleri için de çok faydalı oluyor. Bu yüzden tavsiye ederim.

Canay: Dukan diyetini yaklaşık olarak bir aydır uyguluyorum. Bu diyeti hayatımın geneline yayıp daha sağlıklı ve formda yaşamayı amaçlıyorum. Dukan diyeti karbonhidrattan uzak gerçek tokluğu sağladığı için gün içinde sık sık açlık hissi yaşatmıyor bu anlamda yedikleriniz yeterli geliyor. Bir de ben spor yapıyorum. Sizlere tavsiyem siz de spor yapın. Spor yapamıyorsanız tempolu yürüyüşler bile çok işinize yarayacak.


Sponsorlu Bağlantılar

dukan diyeti yapanlarSelin: Bu diyeti birkaç yıl önce yapıp çok güzel zayıflamıştım. Ama ne zaman ki diyeti bıraktım o zaman kilo almaya başladım. Önümüzdeki yaz düğünüm var ve ben yeniden başladım diyete. Fakat bir hafta olmasına rağmen ben hala hiç kilo veremedim.

Engin: Bu diyeti iki aydır uyguluyorum. Sonuçtan memnunum ve diyete devam ediyorum. Toplamda 8 kilo verdim ve bu kadar kilo vermek her şekilde fark ediyor. Vücudum hafifledi ve uykularım düzenli olmaya başladı. Nefes alıp verirken bile bunu hissedebiliyorum. Ben de bu diyeti hayatımın tamamına yaymayı planlıyorum. Bir de çok su içmek daha fazla zayıflamak için en önemli şart. Günde 3 litreden fazla su içiyorum bu sayede daha hızlı kilo verdiğimi düşünüyorum. Dukan diyeti yorumları gördüğümde ise motive oluyorum.

Zeynep: Atak evremin 3. günü olmasına rağmen ben hiç kilo vermedim. Ne kadar diyet denediysem sonuç hep aynı ben bir türlü kilo veremiyorum.

Ceyda: Toplamda 6 atak gün program yapıyorum ve 75 kilo ile başladım. Şuan son günümdeyim ve kilom 70. Altı günde beş kilo verdiğim bir başka diyet programı yoktu. Bu yüzden bu diyeti hem çok sağlıklı hem de çok hızlı buluyorum. Dukan diyeti yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Dukan Diyeti Listeleri İçin Tıklayın.

Saadet: Bütçemi sarsmadan doyarak zayıflayacağım bir diyet programı ararken dukan diyeti yorumları bölümünden bulduğum bu diyet çok iyi geldi. Bu sayede bir ayda dokuz kilo verdim. Kimilerine göre biraz az olsa da bu rakam benim için oldukça iyi. O yüzden ben çok memnun kaldım ve sorarsanız tavsiye ederim mutlaka.

Yorum

  1. By Hülya Al

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑