Alo Protein Hakkında

Alo ProteinYurt dışında ve yurtiçinde senelerdir sporcuların ek gıda ihtiyacını karşılayan alo protein 2003 senesinde Kocaeli’de Ömer Karakol tarafından oluşturulan bir firmadır. Kaliteli ve orijinal ürünleriyle özellikle yurt dışında rağbet gören firma 2015 yılında oluşturduğu sosyal ağ sayesinde daha fazla sporcuya hizmet vermeye başlamıştır. Fiyat ve performans açısından supplement ürünlerini sıralayıp hakkında tavsiyeler verdiğimiz makalelerimiz mevcut. Burada da bu ürünleri kaliteli ve ucuza hangi firmadan temin edebileceğiniz hakkında bir yazı düzenlemek istedik. Yenilikçi anlayışı ve özellikle de profesyonel sporculara sponsor olup destek vermeleri ile Alo Protein firması bizim de tercihlerimiz arasında yerini almıştır.

Yurt dışında markalaşmış olan aloprotein Türkiye’de satışlarına sosyal ağlar üzerinden devam ederek yurt dışında kazandığı ivmeyi Türkiye’de de devam ettirmiştir. Türkiye’de satışlarına oldukça yakın bir zamanda başlayan aloprotein.com hem talebin fazla olması hem de kalite ve ucuzluğu bir arada bulundurmasıyla sporcuların gözdesi olmuştur. Aloprotein.com kısa bir süre önce sosyal ağ üzerinde yaptığı satışlarına İzmit Arasta Park AVM’de ilk bayisini açarak devam etmektedir.

Sektörde öncü firmalarla yarışacak hale gelen firma sporculara sadece ek gıda hizmeti sağlamakta değil aynı zamanda direk destek vererekte spora verdiği önemi bir kez daha göstermiştir. Oluşturulmuş olan aloprotein.com markasıyla aşağıda fotoğrafı bulunan Milli sporcumuz Ersin Kuruel ve ülkemizde ilk profesyonel MMA dövüşçümüz Murat Kazgan’ın sponsorluklarını üstlenmişlerdir. Spora ve sporcuya destek veren firma kaliteli ve %100 orijinal ürünleri oldukça uygun fiyatlarla ve hızlı kargoyla hizmete sunarak sporcuların memnuniyetini almıştır. Bonkörlüğü sonuna kadar sporculara ve müşterilerine yaşatan firma müşterilerin sipariş ettiği ürünlerin yanında shaker, protein bar, pil box, anahtarlık, l-carnitine gibi küçük hediyeleri de göndererek her türlü desteği sağlamaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar

ersin-kuruel

Resmi web site üzerinden yapılan satışlar için oldukça geniş bir ek gıda seçeneğine sahip olan aloprotein.com her isteği karşılayacak şekilde üretim sağlamaktadır. Ayrıca web site üzerinde yer alan canlı destek sayesinde istediğiniz her ürün hakkında ayrıntılı olarak anında bilgi alabilir veya kampanyaları sorabilirsiniz. Kısa bir süre önce bir seminerde alo protein firmasının genel koordinatörü ile tanışma fırsatını yakaladım. Kendisine sporcularımızın senelerce duyduğu bu ihtiyacı karşıladıkları ve yaptıkları büyük hizmetlerden dolayı teşekkür ettim. Yapılacak olan hizmetler ve sporcular için yapılan çalışmalarla ilgili konuşmamızın devamında vizyonlarının sadece müşterilerin %100 memnun olması ve kaliteli hizmet sunmak olduğunu belirttiler. Bu konuşmanın heme akabinde siz okurlarım için kendisinden 10 TL lik indirim kuponu (Kod:VGH10) kaptım.  Sporcu sağlığı için fiyatlardan ziyade supplement ürünlerinin kaliteli ve orijinal olması da çok önemlidir. Tabii ki bundan sonraki en önemli kriter de ekonomik olması. Alo Protein firması bütün bu istenilenleri karşılamakla beraber yerli üretim olduğu için de oldukça ekonomiktir. Başarılı reklam çalışmaları ve müşteri memnuniyetiyle markalaşma yolunda hızlı bir şekilde ilerleyen firma, sadece ek gıda değil birçok aksesuarla beraber sporcuların ihtiyaç duyabileceği her ürünü bünyesinde barındırmakta. Haliyle siz değerli okurlarımıza da, Alo Protein’in hizmetlerinden yararlanarak kalitenin tadını çıkarmaya bakmak kalıyor.

Resmi Web Sayfası: www.aloprotein.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑