1 Haftada 7 Kilo Nasıl Verilir? 1 haftada 7 Kilo verdiren Yoğurt Diyeti

Bir haftada 7 kilo verdiren diyet listesi sayesinde hem aç kalmayacaksınız hem de düşük kalorili besinle sayesinde hızlı kilo vereceksiniz. Uzun süre diyet listesini uygulayıp kilo vermenizde istediğiniz performansı alamıyorsanız 7 kilo verdiren yoğurt diyeti sayesinde hızlı bir şekilde fazla kilo vereceksiniz. Bunun gibi bütün diyet listelerini uygulamadan önce uzmanlardan gerekli fikirleri almanız gerekmektedir bazen bazı yiyecekler bünyenize iyi gelmeyebilir bunu da uzmanların yapacağı testler ile anlayabilirsiniz. 1 haftada 7 kilo nasıl verilir diyorsanız, düzenli spor ve yapacağınız diyet listelerinin uygulanmasına bağlı olarak gelişeceğini söylemek durumundayız. Diyet listelerini uygularken her zaman yanında yapılan sporunda faydasını göreceğinizi unutmamalısınız ve diyet yaparken dikkat edilmesi gereken hususları da göz ardı etmemelisiniz.

Bir haftada 7 kilo vermeniz vücudunuzu yoran bir işlemdir bundan dolayı belirli hastalıkları bulunan kişiler bu diyet sonucunda sağlık problemleri yaşayabilirler. Diyet yaparken kalp ve dolaşım hastalığı bulunanlar, yüksek tansiyon problemi bulunanlar, böbrek rahatsızlıklarına sahip kişiler ve şeker hastalarının çok dikkatli olması gerekmektedir hatta bu listeyi uygulamamanız sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Bu rahatsızlıkları bulundurmayan kişiler gönül rahatlığı ile 1 haftada 7 kilo verdiren diyeti uygulayabilirler.  Bu diyeti uyguladıktan sonra kendinize bir süre dinlenme süresi vermeniz iyi olacaktır.  Bu dinlenme süresi ile vücudunuzun diyet döneminde vermiş olduğu kiloların yorgunluğunu atmış olursunuz ve daha kalıcı bir diyet yapmış olursunuz.

Yoğurt


Sponsorlu Bağlantılar

Yoğurt kalorisi düşük bir besin kaynağıdır. 100 gram yoğurt tükettiğiniz durumda 58 kalori alırsınız. Yoğurt düşük kalorisinin yanında besleyici özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliğinden dolayı hem vücut sağlığınızı korursunuz hem de kilo vermenize yardımcı olur. 1 haftada 7 kilo verdiren yoğurt diyetinde öğünlerde ne yiyeceğiniz kaleme alınmaz bunun yerine gün gün tüketmeniz gereken besinleri kaleme alırız siz onları gün içine yararsınız ve bunların dışında gıda almamanız gerekmektedir.

Bu diyetler uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır fakat uzmanlar genel bir liste oluştururlar bu listelerdeki besinlerden alerjiniz olduğu bulunuyorsa sağlık konusunda problem oluşturabilir bundan dolayı diyet listesini uygulamadan önce bir uzman kontrolünden geçmeniz önemli olacaktır.

Bir Haftada 7 Kilo Verdiren Yoğurt Diyeti

Pazartesi

 • 5 Adet Patates Haşlaması
 • 6 Su Bardağı ile ölçülmüş Yoğurt

Salı

 • Haşlama Tavuk Eti (200 gram tüketilecektir)
 • 6 Su Bardağı ile ölçülmüş Yoğurt

Çarşamba

 • Dana Eti (200 gram tüketilecektir)
 • 6 Su Bardağı ile ölçülmüş Yoğurt

Perşembe

 • Balık (200 gram tüketilecektir.)
 • 6 Su Bardağı ile ölçülmüş Yoğurt

Cuma

 • İstediğiniz Kadar Sebze ve Meyve Tüketebilirsiniz (Üzüm ve Muz kesinlikle Tüketilmeyecek)
 • 6 Su Bardağı ile ölçülmüş Yoğurt (meyve tükettikten hemen sonra yoğurt tüketmeyin iki gıda arasında zaman farkı olması daha etkili olacaktır)

Cumartesi

 • 1 Kilo Yoğurt Tüketin

Pazar

 • 1 Kilo Yoğurt Tüketin

 

7 Günde 10 Kilo Verdiren Şok Diyet TIKLAYINIZ.

7 Günde 3 Kilo Verdiren 7 Günlük Diyet Diyetisyen Diyet listesi TIKLAYINIZ.

İsveç Diyeti Listesi | 13 Günlük Diyet Programı TIKLAYINIZ.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑