1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet

Diyet yapmak ve formda kalmak, özellikle kadınlar olmak üzere, sağlıklı, dinç ve stabil bir yaşam sürdürmek isteyen herkesin zaman zaman başvurduğu yöntemlerin en önemlisi ve ilk akla gelenidir. İnsanlar diyet yapmayı sıklıkla bir son çare olarak görürler. Doğrusu ise diyetin bir yaşam tarzı, bir gereklilik ve disiplin olduğunun bilincinde yaşamaktır. Önemli olan; kontrolsüz bir biçimde beslenerek, spordan uzak bir yaşam sürmenin sonucunda elde edilen aşırı kilolu ve sağlıksız bir bedenin pişmanlığı ile, aceleyle diyetlere başvurmak değil, sağlıklı, kontrollü ve bilinçli bir şekilde beslenme ve düzenli spor yapma ile elde edilmiş sağlıklı formun istikrarını sağlamaktır. Lakin böylesine bir disiplin ve istikrar sıklıkla çok ender görülür ve diyetler hemen herkes için sözü edildiği gibi sağlıklı bir beden ve ideal kiloya ulaşım için son çaredir. Diyet, aslında beslenmenin tam karşılığıdır ve tümüyle bir ömür boyu sürdürülmesi gereken azim, disiplin ve kontrolün ta kendisidir.

DOĞRU SEÇİM

Sıklıkla televizyon ekranlarında görülen ve topluma sağlıklı, dengeli beslenmenin sırlarını kendince açıklayan uzmanların beyhude çabası ve her eğitimli bireyin, uzman sıfatını kendine yakıştırmasıyla, arayan ve ihtiyacı olanlar için çokça diyet ve formül TV ekranlarında ve internet üzerinde görünür, ulaşılır oldu. Doğal olarak bir kişinin kendini bir diyete, yani bir nevi belli bir zaman alacak bir programa, disipline sokmadan önce bir kaç kez düşünmesi gerekir. Bahsi geçen ortamlarda dolaşan bilgi karmaşası ve uzman/uzman olmayan ayrımının zor bir kıstas olması sebebiyle diyet ve belirli bir periyot dahilinde sürecek olan beslenme programlarına başlama kararı iyice araştırılıp, ince elenip sık dokunarak alınması gereken bir karardır. Aksi durumlar da, hiç beklenmedik olasılıklar ve elde edilecek kötü sonuçlar mümkündür. Diyete başlamadan önce üzerinde ehemmiyet ile durulması gereken bir diğer husus, diyet programını sunan, öneren kişinin yeterliliği dışında amaca yönelik ve kişinin sağlık durumuna uygun diyet seçeneklerini tercih etmesidir.

İŞİ USTASINDAN, SAĞLIĞI UZMANINDAN ÖĞREN

Tüm bu bilgiler ışığında; Diyet gibi ciddi konunun ve sonuç olarak sağlığı yakından ilgilendirecek bir hususu uygulamaya başlamadan önce bu branşda ihtisas yapmış gerçek bir uzmandan yardım almak ve esas olarak sağlığı ön plana almak doğru sonuçlar elde etmek ve zayıflamak isterken sağlığından olmamak adına önemlidir. Bu branşda uzmanlaşmış tıp insanları Diyetisyenlerdir ve bu önemli konunun muhattapları da kendileridir.

UZMAN DESTEK

Ender Saraç


Sponsorlu Bağlantılar

1959 yılında İzmir’de dünyaya gelen ünlü Tıp hekimi, Beslenme ve Diyet uzmanı Dr. Ender Saraç, Türkiye’de dengeli ve doğru beslenme söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden. Meşhur Tıp adamı Saraç, hasta profiline uygun düzenlediği diyet ve beslenme programları ile bu konu da kendisine başvuran hastalarına en doğru ve en etkin çözümleri sunuyor. Ender Saraç, beslenme ve diyet üzerine yazdığı kitapları ile hastalarına yol gösterirken, bu kitaplar arasında en çok satanlardan biri olan “Ayurveda” isimli eseriyle doğal ve sağlıklı yaşamı ele aldı. Devamında gelen aynı isimli ikinci kitapta Sağlıklı Zayıflama konusunu detaylı olarak anlattı ve hastalarına şifa dağıtmaya devam etti. Dr. Saraç, geliştirdiği Ruhsal Gelişim ve Pozitif Enerji teknikleri ile de sevenlerinin ilgisini taze tuttu.

Ender Saraç, preparatını kendi geliştirdiği ve Amerika’da sağlık bakanlığı onaylı bir laboratuvar olan Douglas Bilim Kurulu Laboratuvarlarından FDA onaylı Formula 7 zayıflama ürünleri ile hastalarına sağlıklı ve dengeli zayıflama fırsatını sundu.

1 HAFTADA 5 KİLO

Dr. Ender Saraç’ın, halk arasında 1 haftada 5 kilo verdiren diyet olarak bilinen Formula 7 diyeti, diyet programına ismini veren Formula 7 haplarının düzenli kullanımıyla gerçekleşiyor. Öncelikle bilinmesi gereken, Formula 7 haplarının birer ilaç olmadığı. İçeriğinde hiç bir kimyasal madde içermeyen bu bileşim, tamamen bitkisel karışımlardan, ismini sıkça duyduğumuz, her derde deva olan ve aktarlar da satılan doğal ürünlerin karışımlarından bir araya getirilen formülden meydana geliyor. İsminden de anlaşılacağı üzere, Formula 7 hapı, toplam 7 kıymetli ve şifalı bitkinin karışımının ortaya çıkardığı bir ürün.

Formula 7 hapının içeriğinde; Tere tohumu, Funda yaprağı, Zencefil, Yeşil çay, Chromium GTF minerali, Q10 enzimi ve L-Carnitine bileşimi bulunuyor. Bu bileşim, sağlıklı ve dengeli bir diyet fırsatı, dolayısıyla sağlıklı kilo verme imkanı sunarken, Şeker hastaları, Anemi ( kansızlık ) ve sindirim sorunları yaşayan hastalar için de faydalı ve rahatlama elde edecekleri bir üründür. Formu, kapsül şeklinde olan Formula 7 hapları, sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılır ve kısa sürede etkili sonuçlar elde edilmesine olanak verir.

Patates Diyeti ile 1 Haftada 5 Kilo Zayıflayın TIKLAYINIZ…

DAHA HIZLI BİR METABOLİZMA

Formula 7 diyetinin ana fikri, metabolizmayı hızlandırarak daha hızlı yağ yakmayı mümkün kılmak ve kısa sürede etkili sonuçlar elde etmeye dayanır. Diğer diyet programlarından ayıran kullanıcı dostu özelliği ise, hızlı sonuç elde etmek için kullanılan birçok diyet programında görülen istenmeyen sonuçlara fırsat vermemesidir. Çoğu diyet programında hastalar, enerji düşüklüğü ve motivasyon kaybı yaşarken, Formula 7 diyeti içerdiği doğal, şifalı etken maddeler ve etkin mineraller sayesinde kullanıcısına hızlı ve sağlıklı sonuç, yüksek enerji ve motivasyon sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑